Фотозустріч ІГС

 

Фотозустріч ІГС - це проект, реалізований в рамках Пітчингу проектів за програмою "Активні громадяни" Британської Ради в Україні за підтримки Віницької міської ради та ГО "Гармонія". 

Мета проекту налагодити контакти між різними ІГС міста Вінниця, задля обміну досвідом та розбудови партнерств між організаціями.

У місті Вінниця є досить багато різноманітних організацій та ініціативних груп, є вже досвідчені і сильні організації, постійно з`являються нові, молоді організація, але є певна проблема з комунікацією між усіма цими організаціями. Іноді організації просто не знають про існування одна одної і часто, маючи однаковий напрямок роботи, працюють паралельно, замість того, щоб підсилювати роботу одна одної, просто дублюють її. Саме тому й виникла ідея реалізувати проект з такою метою.

Проект полягав у одноразовій зустрічі ІГС, під час якої організації мали можливість познайомитись та поспілкуватись, обмінятись ідеями, над якими зараз працюють, налагодити партнерства, знайти відповіді на актуальні питання.

У майбутньому ми плануємо продовжувати організовувати різноманітні заходи для ІГС, щоб підтримувати регулярну комунікацію між ними, будемо також проводити фокус-групи для виявлення потреб ІГС та шукатимемо шляхи для задоволення цих потреб.