Senior International Fellows 2017

 

Керуючись одним з стратегічних напрямків розвитку ФГ ПГ, а саме Розвиток організаційної спроможності фонду, члени фонду подавали свої проекти на престижну навчальну програму Senior International Fellows 2017. По результатам конкурсу один представник фонду отримав цю неймовірну можливість завдяки проекту A Vector for social responcibility - Bussines as a part of philanthropy, та пройшов місячне навчання у Нью Йорку у Graduate Center при City University of New York (CUNY).

Іншими учасниками програми, а точніше учасницями стали представниці фондів громад та інших неприбуткових організацій з Італії, Бразилії, Угорщини та Нігерії. Навчання стало ще цікавішим, тому, що при такому складі можна було вивчати практики роботи третього сектору не тільки США, але й інших куточків світу.

   

Протягом чотирьох тижнів She Fellows, як жартівливо нас називали керівники програми, знайомились з неймовірними прикладами успішних фондів громади США. Ми поспілкувались та повчились у таких мега фондів, як New York Community Trast, Berks County Community  Foundation та Turkish Philanthropy Funds.  Дізнались практичні кейси, які можна і потрібно впроваджувати в Україні. Дещо вникли в секрети управління фондами громади та дізнались про специфіку та відмінності у роботі.

  

Познайомившись з успішними фондами громад США та протягом цілого місяця спостерігаючи за “дивами”, як для української свідомості, рівня розвитку громадянського суспільства Америки - я привезла у Вінницю не тільки практичні знання, а й переконання, що праця організацій неприбуткового сектору не марна! Нам треба долати ще довжелезний шлях, але ми рухаємось правильно.

Програма Senior International Fellows традиційно проводиться щороку, наразі саме відкрито конкурс на участь у весняному курсі. Ознайомитись з умовами та знайти заявку на конкурс можна  ТУТ. 

Поспішіть, конкурс триває до 21 січня!

 

Учасниця програми Senior International Fellows 2017 - Голова Правління ФГ “Подільська громада” Леся Найчук.