Люди, які змінюють Вінницю

 

З 2010 року Благодійний фонд «Подільська громада» працює як фонд громади. Однією з основних ознак фонду громади є робота з місцевими ресурсами. За досить довгий час роботи ми переконались, що в нашому місті є небайдужий бізнес, бізнес, який ми впевнено називаємо соціально-відповідальним.

Існує багато різних, складних визначень соціально-відповідального бізнесу. В «Подільській громаді» ми називаємо таким бізнес, який дбає своє місто, вкладає у розвиток території, на якій працює, піклується про своїх працівників, підтримує соціальні проекти.

За роки роботи нам вдалось налагодити партнерські відносини з 37 представниками місцевого бізнесу. Це партнери, без яких ми не змогли б реалізувати і половини проектів. Адже близько 80% нашого бюджету складають пожертви саме від місцевого бізнесу.

Щоб відзначити наших найактивніших партнерів та публічно їм подякувати «Подільська громада» започатковує щорічну премію «Люди, які змінюють місто». Також ми віримо, що дане нагородження спонукатиме інші бізнеси ставати соціально-відповідальними, дбати та вкладати у розвиток нашого міста. 

Нагородження відбудеться 20 грудня в конференц-залі готелю Франція о 17.00. 

Бажаючим відвідати захід (не лауретам) необхідно зареєструватись за посиланням. Кількість місць обмежена.