Наближається Епідемія Доброти 2011

 

Під час заходу планується провести різні акції, флешмоби, щоб привернути увагу людей до гарних справ, хороших слів, підтримки, посмішки, тепла.

До «Епідемії доброти» може долучитись кожен і зробити у своєму місті яскраве свято. У кожному населеному пункті, яке приєднається до заходу буде своя величезна «Скринька доброти», волонтери роздаватимуть на вулицях картки «робіть гарні справи», «посміхнись» та «щастя вам», закликатимуть людей бути відкритими та чуйними один до одного, робити добрі справи, не забувати говорити потрібні слова близьким та й звичайним перехожим. Кожне місто саме визначатиме, як проходитиме акція у них.

Вінниця:

На Вінниччині «Епідемія доброти» відбуватиметься на вулицях міста, у навчальних закладах, дитячих будинках, підприємствах. На даний момент зібраний оргкомітет, до якого долучились представники різних галузей. Ведеться робота по підготовці та пошуку партнерів.

Довідково:
Минулого року Вінниця відзначала цей день під назвою «Епідемія Доброти». Понад 500 активних Вінничан взяло участь у заході, також до нашого міста завітали майже усі національні ЗМІ. Цей день став поштовхом та прикладом для інших. Більше 15 різних акцій та флешмобів могли побачити та відчути жителі міста. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкритті Вінничани. Багато учасників «Епідемії доброти» потоваришували, результатом чого були організовані різні заходи в продовж року - це і фестивалі, і майстер-класи, і благодійні акції та багато іншого. Деякі учасники почали активно займатись громадською діяльністю. Це приємно втішає і є прикладом того, як один день може змінити, наповнити приємними моментами життя людей та громадську життєдіяльність міста.

Кожен може стати частинкою цього незабутнього свята! Долучайтесь, зв’язуйтесь з організаторами, пропонуйте свої ідеї і ми допоможемо їх втілити!
(Інформація постійно оновлюватиметься).

Довідково: Кирилюк Альона  0969158640
Alen_eko@i.ua, podolfond@ukr.net

Найсвіжіші новини завжди можете знайти тут: інформаційний портал «Моя Вінниця», БФ «Подільська громада» БФ «Бригантина»