Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні - зобов`язання громади.

 

Фонд Громади "Подільська громада" започатковує нову благодійну програму "Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні». Метою програми є формування культурної, патріотичної та духовної свідомості місцевої громади, сприяння створенню, охороні і збереженню спадщини.

 Подвиг героїв, що віддали своє життя за свободу нації, гідне майбутнє свого народу, своєї країни, має бути вшанований і ми не маємо права забути про ці історичні події та покладені людські життя, і не маємо права дати забути про цей подвиг наступним поколінням. Тож було вирішено, що у  місті Вінниця має бути створений пам'ятний меморіал героям - скульптурна композиція "Дерево свободи", яка буде встановлена на Майдані Героїв Небесної сотні.

Створення пам’ятного меморіалу – комплексний та складний процес, початок якому вже покладено. На початку жовтня проект  було представлено родинам Героїв, які підтримали ідею та вигляд памятки "Дерево Свободи". Дерево буде відтворювати вигляд квітучої вишні. Вишня – праобраз України-Матері, яка народжує воїнів Світла – квітки на дереві. Квітки що падають – загиблі воїни, їх буде 107. Саме стільки життів забрали події на Майдані Незалежності у Києві у 2014 році. На кожній квітці, що падає будуть викарбувані імена Героїв Небесної сотні, особливість композиції, що на ній будуть відтворені не тільки імена Героїв з Вінницької області, але й усіх Героїв.

Матеріал виконання:

Вишня та квітки – бронза;

Вертикальні ритми – нержавіюча сталь;

Тріснувший камінь з якого проростає вишня – граніт.

 

 Проект пам’ятки був подарований місту авторм композиції - художником-скульптором  Данилюком  Борисом.

Витрати що супроводжуватимуть монтаж композиції та встановлення її на Майдані у Вінниці буде покрито за рахунок місцевого бюджету Основні фінансові зобов’язання по збору коштів на виготовлення та виливання пам’ятки взяли на себе ми – Фонд громади «Подільська громада».

 

Пропонуємо, всім вінничанам долучитися до реалізації програми та внести свою частину в історію міста Вінниці та вшанування Героїв.

 

Реквізити для надсилання благодійних внесків:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Подільська громада»
р/р 26002188653, в ПАТ АБ «Укргазбанк»,МФО 320478, ЄДРПОУ 35904183.

З приміткою: «Безповоротна фінансова допомога на благодійну програму «Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні».

 

Контактні телефони: (0432) 61-20-72