Конкурс грантів: Світлі вчинки

 

Оголошуємо конкурс мікро-грантів "СВІТЛІ ВЧИНКИ"!

Мета тематичного фонду «Одна копійка» – максимально допомогти дітям, які перебувають у школах інтернатах Вінницької області, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдарованій молоді нашої громади.

БФ  «Подільська громада» в рамках Тематичного фонду «Одна копійка» оголошує конкурс мікро-грантів "Світлі вчинки" для громадських організацій та ініціативних груп*, які працюють на території міста Вінниці. 

Мета конкурсу: активізація участі громадськості у соціальних проектах та створення сприятливих умов задля відчуття новорічно-різдвяних свят для дітей, молоді, людей поважного віку, сімей, які опинились в скрутних життєвих обставинах.

Пріоритетні напрямки проектів:

  1. Організація якісного дозвілля та проведення майстер-класів, тренінгів, культурно-розважальних програм, конкурсів, розваг, ігор для дітей та молоді які перебувають в школах-інтернатах, дитячих будинках, лікарнях і т. д. на території Вінницької області.
  2. Створення відчуття свята: Різдвяні вечері для одиноких, подарунки для тих, хто не отримує належної уваги і потребує підтримки.
  3. Спільні розваги, навчання, цікаві знайомства і т.д.
  4. Запровадження нових та цікавих форм роботи, які будуть давати позитивний ефект для виховання та навчання цільової аудиторії.
  5. Тут може бути ВАША креативна ідея.

Розмір грантової допомоги: середній розмір грантової допомоги 3 000 грн. Максимальний розмір грантової допомоги 5 000 грн.

Бюджет конкурсу - 12 000 грн

Тривалість проекту – від 1 – 2 місяців. Реалізаія проекту має бути завершена до 19.01.18, звітний період триває до 20.02.18

Спеціальні умови до підготовки заявок на конкурс грантів.

  1. Заявки приймаються від некомерційних організацій, громадських організацій, ініціативних груп у співпраці з НГО.
  2. Проект може бути частиною довгострокової програми у відповідні й сфері, володіти стійкістю.
  3. Заявка має чітко показувати цільову аудиторію проекту (окрім ідеї грантоутримувачі мають знати на момент подання заявки, кому готові подарувати свято)

Географія конкурсу: м. Вінниця та Вінницька область

Не розглядатимуться проекти: Політичних та релігійних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також комерційних структур, ініціативних груп, які не надали лист підтримки від зареєстрованої ГО чи БФ  про співпрацю.

Процедура подачі заявок і надання грантів:

Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант за аплікаційною формую фонду «Подільська громада». Працівники фонду консультують заявників і надають загальну інформацію, щодо написання проектів. Розгляд заявок та надання грантів відбувається під час засідання Експертної ради до складу якої входять відомі суспільні діячі міста Вінниці, фахівці, представники ЗМІ, члени Правління фонду та Наглядової ради Тематичного фонду «Одна копійка».

Критерії оцінки проектів:

- ступінь відповідності проекту вибраному пріоритетному напряму конкурсу;
- реалістичність проекту;
- відповідність можливостей організації запланованій діяльності по проекту;
- чіткий план реалізації проекту;
- висвітлення діяльності по проекту у ЗМІ;
- співвідношення запрошуваних та власних засобів для реалізації проекту.

Організації, які рекомендовані до фінансування за результатом засідання Експертної ради, укладають з фондом угоду про грант. В ході реалізації проекту працівники фонду мають право оцінювати роботу в рамках проекту.

Конкурс триває: до 04 грудня 2017 року.

В прикріплених файлах аплікаційна форма та перелік документів, які необхідно надіслати грантонадавачу.

Форму заявки, правила написання заявки і консультацію можна отримати:

1. В офісі Фонду за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська 27а
2. По електронній пошті: podolfond@ukr.net
3. На web-сайті Фонду: www.gromada.vn.ua

Проекти мають розпочатись з 12 грудня 2017 року і закінчуватись не пізніше 20 лютого 2018 року (закінченням проекту вважається прийняття організаторами конкурсу звіту про його реалізацію).

Заявка на грант повинна надсилатися електронною поштою  podolfond@ukr.net

 

Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

Контактні особи:  Найчук Леся тел 067 491 6025  та Данілова Олена тел . 097 61 311 5, роб.  (0432) 61–20-72

Грант – це безповоротні кошти, які присуджуються організаціям та особам для здійснення діяльності, яка є неприбутковою та прописана у пропозиції, затвердженій грантонадавачем. Грант передається грантоотримувачу згідно з письмовою угодою, в якій обумовлена процедура звітності про виконану роботу та використання коштів.

Кошти зібрані мешканцями міста Вінниці через стаціонарні скриньки, які знаходяться у магазинах, ТЦ та аптеках міста!  Дякуємо усім, хто допомагає, разом ми можемо більше!