Фонд громади "Здорове місто" у Вінниці!

 

З 8 до 11 червня до нас завітали наші друзі та колеги з Фонду громади «Здорове місто», Банська Бистриця, Словаччина. Візит відбувся за підтримки Європейської ініціативи фондів громад та Асоціації німецьких фондів в рамках програми обмінів «Фонд громади до фонду громади».

Під час візиту ми знайомили словацьких колег з нашими партнерами з різних секторів: громада, влада, бізнес. Першого дня ми зустрічалися з Інститутом розвитку міст та представниками департаментів освіти та культури, які розповіли про спільні проекти з ФГ «Подільська громада» й співпрацю з ІГС в цілому.

Другий день був присвячений знайомству з ІГС міста Вінниця – нашими партнерами та грантерами. Мали чудову екскурсію по найсучаснішому реабілітаційному центру для людей з інвалідністю «Гармонія». Провели один із наших вже традиційних заходів – «Громадську кухню», разом з нашими гостями та грантерами готували смачну піцу та спілкувались про маленькі ініціативи, які змінюють місто.

Третього дня до нас приєднались колеги з українських фондів громад та наші бізнес-партнери, разом з якими ми шукали відповіді на питання чому бізнес долучається або не долучається до соціальних проектів та як налагодити ефективну співпрацю з бізнесом.

Наші колеги зі словацького Фонду громади були позитивно враженні нашим містом та всім побаченим, прочитати їх відгук про поїздку можна тут.