U-KRAINA MOŻLIWOŚCI або наші пригоди в Кракові!

 

З 6-12 серпня 2017 року активна молодь з Вінниччини та Сходу України мала можливість поїхати до Кракова в рамках проекту «U-KRAINA MOŻLIWOŚCI», який був реалізований за підтримки польсько-української ради обмінів.

ФГ «Подільська громада» уже декілька років співпрацює з неймовірною польською організацією «Siemacha», завдяки чому вже третій раз ми мали можливість повезти 15 молодих до Кракова.

Програма поїздки була надзвичайно насиченою, але завдяки цьому ми встигли і Краків дослідити, і в Закопаному погуляти та ще й в копальні солі побувати.

Крім екскурсій мали також дуже цікаві тренінги по комунікації, лідерству, фандрейзингу, управлінню проектами та стресом, під час їх реалізації. Мабуть, найбільше всім запам`ятався та сподобався, здавалось би, дуже складний фандрейзинг. Завдяки цікавим практичним завданням та оригінальній подачі інформації, учасників ця тема просто захопила. Одним із завдань було обміняти на вулиці звичайну канцелярську кнопку на щось більш цінне. Спочатку учасники були трохи розгублені, думали як підійти на вулиці до незнайомців, якою мовою говорити і т.д. Але після перших спроб всі ввійшли в азарт і вже не хотіли зупинятись. За 20 хвилин комусь вдалося здійснити лише один обмін, а комусь більше трьох, але кожен повернувся з чимось: диск з українською музикою, печиво, шоколадки, абонемент в спортзал і навіть 50 злотих!

Практично одразу польська і українська молодь знайшли спільну мову, постійно співали та експериментували на музичних інструментах разом, грали настільний футбол та теніс, танцювали, просто спілкувались та дуже багато сміялись. За такий короткий час настільки подружились, що прощання було надзвичайно емоційним і навіть зі сльозами.

У цій поїздці ми ще раз переконались в тому, що наша молодь просто надзвичайна. Кожного дня вони нас вражали своїми талантами та здібностями, сміливістю та активністю, відкритістю та щирістю. Впевнені, що разом з цією командою реалізуємо ще багато крутих проектів!