Табір молодих філантропів

 

15-16 червня відбувся вже другий "Табір молодих філантропів", який проводиться ІСАР Єднання для розвитку Молодіжних банків ініціатив в Україні. Два представники МБІ міста Вінниця - Танасієнко Олександр та Конарська Ольга, мали можливість побувати на цьому таборі і ось з якими враженнями вони повернулись:

"Хей! Ми повернулись з енергійного Києва наснажені й навчені та готові поділитись!

На два дні "молодіжний банк ініціатив" зібрав в приємному відпочинковому комплексі громадських активістів з різних куточків України. В перший день ми познайомились з досвідом "Молодіжних банків ініціатив" в інших містах, з їх роботою, перемогами та складнощами, проаналізували пройдений рік МБІ.

Потім ми з Мариною Говорухіною поспілкувались про популяризацію ініціатив та залучення молоді через соціальні мережі та про соціальний медіа маркетинг.

Другий день був наповнений фандрейзингом, підведенням підсумків та мріями про наступний рік МБІ.

На таборі панувала неформальна атмосфера: жартували, сміялись, грали в ігри, ділились історіями про реалізацію проектів та громадське життя своїх міст, загалом табір минув вражаюче. Енергією та інформацією з "табору молодих філантропів" готові ділитись задля спільного просування проектів. Долучайтесь!"