Пітчінг ВІННИЦЯ!!!

 

Маємо приємність оголосити конкурс проектів для активних мешканців м. Вінниці! Якщо ви маєте ідею, але не маєте фінансової підтримки її реалізувати, то це чудовий шанс для усіх! Для тих, хто хоче підсилити свої проекти, для тих, хто вперше наважився/лась втілити свою ідею в життя! Якщо маєте сумніви, відкидайте їх, адже у цьому конкурсі буде підтримка та поради від експертів ще на момент планування. Отож, відкидайте всі суперечності і подавайтесь, давайте разом розвивати наше місто! 

Умови конкурсу:

У Конкурсі проектів можуть брати участь активні громадяни м. Вінниця, які мають ідеї у сфері розвитку:
- фізичної культури та спорту
- міського освітнього простору
- культурно-мистецького середовища
- туристичних родзинок Вінниці
- IT-продуктів для вінничан
- екологічної свідомості
- молодіжних ініціатив
- активна громада дбає про кожного

4 Етапи до реалізації проекту:

1. Подача Ідеї
Подай свою ідею направлену на розвиток громади та туристичної привабливості міста Вінниця, заповнивши анкету. Реалізація проекту має відбутись уже в цьому році.

2. Експертна оцінка
Твою ідею оцінюватимуть експерти. Якщо вона дійсно цікава та корисна для міста, то спеціалісти від Британської Ради допоможуть в її доопрацюванні та складанні плану реалізації.

3. Пітчінг проектів
По завершенню доопрацювання проекту, його необхідно презентувати суддям: депутатам, бізнесменам, Британській Раді, громадським діячам.
На презентацію ти матимеш 5 хвилин.

4. Фінансування
Якщо під час презентації ти переконаєш суддів, що твоя ідея важлива для Вінниці, то ти отримаєш фінансування на її реалізацію. Максимальна сума одного проекту - 30 тис грн.

Бюджет конкурсу: 700 000 грн, Максимальна сума одного проекту - 30 000 грн

Остання дата подачі ідеї: 28 травня, 23:00!

Більше деталей та анкета ТУТ.

Організатори:  програма Активні громадяни Британської ради в Україні , Вінницька міська рада, ГО "Гармонія", ФГ "Подільська громада", КП Інститут розвитку міст