Сертифікати МОЖЛИВОСТІ для талантів

 

Міжародний музичний табір вже не "за горами")) Дуже скоро діти матимуть змогу, подекуди ВПЕРШЕ, взяти в руки музичні інструменти, спробувати свої таланти, відкритися світу музики, та всі, без виключення, виступити на найбільшій сцені міста!

Погодьтесь, 5 днів таборування двохсот дітей, та святковий концерт у супроводі камерного оркестру "Арката" - організаційно важко, але ми не змогли відмовитись від такої МОЖЛИВОСТІ для наших дітей!

Ми запропонували батькам дітей-учасників, які відчувають в собі сили, заплатити повну вартість за навчання власної дитини, 13 батьків із 70 зареєстрованих згодились оплатити 500 грн.! (Це собівартість участі у таборі 1 дитини))) Але більше третини зареєстрованих діток із соціально вразливий родин, і беруть участь у таборі безкоштовно. Тому ми звертаємось до соціально-свідомих вінничан, та закликаємо долучитись до реалізації цієї унікальної можливості для ВСІХ дітей.

Пропонуємо "придбати" так звані, Сертифікати Можливості на навчання в таборі для 1, 5 або 10 дітей. Вартість таких Сертифікатів відповідно: 500, 2500 та 5000 грн. Ці Сертифікати залишаться вам на згадку, як доказ вашого меценатства та небайдужості до творення можливостей у місті, в якому живеш.

 

Усі ваші кошти будуть направлені на витратні статті організації табору: харчування дітей та пед.колективу, проживання пед.колективу, оренда концертної зали, друк футболок тощо.

Вирішили стати меценатом Міжнародного музичного табору? Пишіть нам на podolfond@gmail.com, або ж телефонуйте (0432) 61-20-72 / (067)491-60-25 - Леся Найчук(координатор табору у Вінниці)