"Подільська громада" відзвітувала про виконану роботу за останній рік

 

На заході були присутні різні сектори громадськості: влада, бізнес, засоби масової інформації та громадські організації. Розпочалась конференція з вітального слова почесного члена БФ «Подільська громада» Вінницького міського голови Володимира Борисовича Гройсмана. Він розповів про важливість такої структури як фонд місцевих громад, який акумулює кошти з різних джерел для вирішення різних проблем місцевих жителів та міста. Очільник міста розповів про велику роль благодійництва у нашому суспільстві, адже для когось одна сума є незначною, а для іншого - життєво необхідною. Після вступу міського голови виконавчий директор Андрій Дручинський звітував про роботу фонду за 2010 рік.

Про гарну роботу та співпрацю з фондом поділилась і голова громадської організації «Гармонія» та засновник «Подільської громади» - Раїса Панасюк. Також зі словами вдячності виступила Катерина Шундровська, директор ДНЗ № 51, яка розповіла про спільно-реалізований проект «Громадська «толока» для ДНЗ «Колоска».

Благодійникам та меценатам, які долучались до заходів фонду були вручені подяки. На завершення учасниця фестивалю «КОТ», який був проведений БФ «Подільська громада», Вероніка Пінчук заспівала для всіх присутніх пісню. Конференція проходила у теплій та дружній атмосфері. По закінченню на гостей чекала неформальна бесіда та фуршет.

БФ «Подільська громада» ще раз висловлює усім подяку: волонтерам, представникам влади, бізнес-структурам, засобам масової інформації, громадським організаціям та друзям за спільно реалізовані проекти та заходи. Адже саме вони сприяють розбудові громадянського суспільства та підвищенню позитивного іміджу нашого міста. Маємо надію на подальше спілкування та співпрацю.