Найкраща прикраса Казкової Ялинки

 

БФ "Подільска громада" було оголошено про конкурс міні-грантів до Дня Святого Миколая. Переможцями стало шість організацій. Презентуємо один із проведених заходів.

В приміщенні ВМГО “Надія” було організовано конкурс серед дітей та молоді з тяжкою розумовою відсталістю «Найкраща прикраса Казкової Ялинки». Із кольорових картонних шаблонів у вигляді звірят, шарів, зірочок, бурульок, сніжинок, учасники конкурсу за допомогою батьків та фахівців, виготовили саморобні ялинкові прикраси. Конкурсною комісією було визначено переможців конкурсу, але абсолютно всі учасники отримали призи та за допомогою фахівців і батьків прикрасили Казкову Ялинку.

Заступник Вінницького міського голови Балицька В. Є. та начальник управління освіти Вінницької міської ради Буняк В. В., які завітали під час проведення конкурсу у громадську організацію “Надія”, привітали дітей та батьків зі Днем Святого Миколая, побажали здійснення усіх дитячих мрій та, разом з солодкими подарунками, вручили символічний чек на покращення матеріально-технічної бази організації.

Конкурс «Найкраща прикраса Казкової Ялинки» сприяв розвитку творчості інвалідів з розумовими вадами. Основний наслідок реалізації проекту – привернення уваги громадськості та влади до творчого самовиявлення дітей з тяжкою розумовою відсталістю, подолання їх ізольованості, отримання навиків творчого спілкування та здійснення казкових мрій. Всі учасники отримали бажані призи у вигляді вітамінів, які потребують для зміцнення здоров’я взимку. Батьки, які брали участь у конкурсі разом з дітьми, відчули турботу щодо їх дітей з боку громадських організацій та влади та впевненість у сімейному вихованні.