В рамках проекту ПОЛіС продовжуються інтерактиви

 

28 листопада 2016 року у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни відбулася зустріч учасників АТО з патрульними поліцейськими м. Вінниці. Захід проведено ГО «Паросток» у рамках програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота) Міжнародної організації IREX.

Під час зустрічі було обговорено питання безпеки та відповідальності громадян щодо взаємодії з патрульною поліцією. Учасники дійшли висновку, що побудова безпечного правоохоронного простору у м. Вінниці можлива лише при спільному поєднаннізусилль громади та патрульної поліції.     

29 листопада 2016 року у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулась цікава та пізнавальна зустріч учнів молодших класів м. Вінниця з представниками патрульної поліції під назвою «Подорож у країну Дорожніх знаків» в рамках програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота).

Патрульні поліцейські провели з учнями просвітницько-превентивну бесіду, під час якої розповідали дітям про правила безпечної поведінки на дорозі, надали поради, як діяти в різних ситуаціях, зокрема, якщо дитина загубилась та інше. У рамках заходу школярі стали учасниками makerspaceлабораторії, в якій вони розвинулисвої творчі здібності та просторову уяву, дізналися про можливості тривимірного друку та основи роботи на 3D принтері, побачили народження 3-Dфігурки, та отримали в подарунок 3-Dбраслет з написом «VinnytsiaPolice». На згадку про зустріч діти отримали листівки, закладки, магніти та інші матеріали з символікою патрульної поліції, які надали організатори програми Міжнародної організації IREX.