Про щоденну роботу поліції Вінниччини - з перших вуст

 

21 вересня в приміщенні ВОПО "Джерело надії" відбулась зустріч вінницьких поліцейських із представниками громади Вінниччини.

Серед питань, які найбільше хвилюють вінничан: 

  • які повноваження в нової поліції?
  • як довго їдуть на виклик?
  • коли поліцейські мають право застосовувати силу, а коли ні? 
  • яка різниця між міліцією та поліцією?
  • чи дозволено паління та вживання алкогольних напоїв в громадських місцях? чим це загрожує?

Також обговорювали форми співпраці громадян і поліцейських. Адже, загальна безпека - це справа кожного.

Довідка: Зустріч відбулася в рамках проекту «Залучення громадськості до реформ», частиною якого є програма ПОЛіС (Поліція і Спільнота). 
ВОПО "Джерело надії" є організатором данного заходу, БФ "Подільська громада" - адміністратором. Конкурс був оголошений Міжнародною організацією IREX. Ідея проекту полягає в поєднанні зусиль поліції і громади на шляху побудови безпеки для суспільства, формування довіри спільноти до роботи патрульної поліції та налагодження відповідальної співпраці заради безпеки та розвитку свого міста, своєї громади. Захід відбувся в рамках проекту "ПОЛіС" ("Поліція і Спільнота"), мета якого - об’єднання зусиль поліції та суспільства, підвищення громадянської свідомості членів вінницької громади.

Запрошуємо всіх бажаючих, а особливо мешканців котеджного містечка «Нагірне», стати учасниками наступної зустрічі з вінницькими патрульними та дільничним інспектором, що буде відбуватися 29 жовтня 2016 р. о 12.00 годині (дитячий майданчик біля 6-поверхівки).