Громадська кухня 2

 

Дорогі партнери, друзі, як ми і обіцяли стартує другий етап чудового та яскравого проекту «Громадська кухня». Наразі у нас відбуваються зустрічі на різні тематики під час яких ми готуємо смаколики. Зустрічі будемо анонсувати у нас на сторінці в ФБ.  А також ми готуємо обіцяні листівки рецептів успіху вінницьких проектів та програм. Звичайно за Вашої згоди та активної участі. Пропонуємо, усім хто бажає і вважає, що має чим поділитись- заповнити анкету.

Шматочок деталей:

  • 30 найцікавіших рецептів ми надрукуємо;
  • Якщо буде подано більше ніж 30, тоді будемо обирати.
  • Перевага надаватиметься тим організаціям, які брали участь у громадській кухні в серпні.
  • Одній організації можна подати до трьох рецептів.
  • Подати рецепти потрібно до 10.11.16

Маєте питання, задавайте: 61 20 72, 097 61 31 51 Олена Данілова

Проект реалізується БФ «Подільська громада» спільно з ГО «Гармонія» за підтримки програми "Активні громадяни" від Британської ради України

Нагадаємо: У серпні відбулась «Громадська кухня», яка була організована ГО «Вінницький КВН», Благодійним фондом «Подільська громада», громадською організацією «Гармонія» за підтримки Вінницької міської ради. Музей Коцюбинського зібрав більше 20 організацій, які ділились своїми стравами та успішними історіями. У нас всіх є спільна мета, адже ми всі живемо у Вінниці і хочемо робити її щодня кращою. Коли організації працюють в команді, вони одна одну підсилюють, охоплюється більша кількість цільової аудиторії, так вони краще доносять свої ідеї до суспільства»