Чарівні сходи - проект-приклад!

 

Сьогодні відбулось символічне підведення підсумків реалізації проекту "Чарівні сходи" в рамках заходу "Аукціон проектів"!

Проект реалізовували: ГО "Центр Поділля-Соціум", Ирина Пущик !

Амбасадор проекту: Вячеслав Заремба
Суть: облаштувати доступний і безпечний прохід для усіх груп населення до інфраструктури мікрорайону, на дитячий майданчик, в школу, спортивний майданчик, на роботу.
Дякуємо усім Донорам міста, які підтримали проект: Дмитрий Чаленко Дмитро Дідик, IT-Room Леонід Марцинковський Віктор Долецький (Viktor Doletskiy) Центр вивчення генеалогії "Пращур" Юлия Хребтий Олександр Чернега Olga Bulavenko Evgeniy Golovchuk Владислав Кабачий та ін.
На цих фото дуже наочно видно як було і як є!

Надзвичайно приємно, що проект знайшов підтримку міської влади і став чимось більшим ніж маленька 30-ти метрова стежка. А ще приємно спостерігати як мами з дитячими візочками, дітки усі безпечно йдуть до та з школи.

Проект-приклад, якщо мешканці хочуть щоь змінити, зробити краще ,вони це можуть, бо підтримка є! І цьому доказ наші Донори Міста ,які по 100, 200, 500 грн і т.д. підтримали

На початку реалізації проекту до Дня захисту дітей був проведений конкурс дитячого малюнку на тему «Чарівні сходи моєї мрії», який допоміг виявити гарні дитячі ідеї, об’єднати активних мешканців та долучити їх до реалізації проекту.

Вінницька міська рада, активно підтримала цю ініціативу та профінансувала асфальтне покриття на доріжці, яка веде до школи та дитячого майданчику. В процесі реалізації проекту, на доріжку фарбами було нанесено дитячу гру «Класики» та велику кількість лапо-смайликів, для підняття настрою у перехожих. Також зроблено пандусну доріжку для людей з інвалідністю, та мам з візочками. Поручні розфарбували в кольори райдуги та запропонували мешканцям нову можливість вивчити їх послідовність: Чарівна Посмішка Життя Зробила Бачення Світу Фантастичним. 

Було розроблено та встановлено три інформаційні стенди з корисною інформацією для діток та дорослих. Перший - з українською абеткою, яка доповнилась мовою жестів та англійською абеткою. Другий – всім знайома та улюблена таблиця множення. Третій – пам’ятка зі зменшення кількості побутових відходів. На стіну прилеглого будинку нанесли малюнок з веселими дітками. Було закуплено та розміщено на заасфальтованій дорозі три клумби, для запобігання паркування автомобілів на ній.

«Я навіть не очікувала такого широкого масштабу роботи по проекту. Завдяки тому, що ми змогли об’єднати місцевих мешканців та долучити владу й бізнес, ми отримали мега крутий результат. Впевнена в тому, що завдяки спільній роботі, наше місто завжди буде мати високий рівень по всім показникам та відповідати стратегії» – прокоментувала координаторка проекту Пущик Ірина.

Довідково: "Чарівні сходи" - один з п'яти переможців "Аукціону проектів", що реалізовується БФ "Поідльська громада" в рамках програми "Клуб Донорів"