Громадська кухня продовжується

 

Минулої п`ятниці відбувся черговий захід в рамках проекту «Громадська кухня». Цього разу декілька громадських організацій міста зустрілися з американськими волонтерами для того, щоб разом обговорити наявні в місті проблеми та вибудувати спільну стратегію по їх вирішенню. Ініціатором зустрічі став один із волонтерів Корпусу Миру Айзік Морітз.

В рамках заходу учасники спочатку готували млинці, а потім разом їх смакували, знайомились,обмінювались думками, ідеями, майбутніми проектами.

Загалом зустріч виявилась дуже цікавою та продуктивною. Іноземні волонтери надали свої досить слушні зауваження та разом із місцевими учасниками проаналізували ситуацію в нашому місті.

Обговорення відбувалось у чотирьох групах, кожна з яких спочатку мала знайти десять проблем, а потім з них вибрати лише одну, яку вони вважають найважливішою. В результаті роботи кожна група прийшла до висновку, що головною проблемою є низький рівень свідомості громадянського суспільства.

На наступних зустрічах ми будемо напрацьовувати інструменти та методи підвищення рівня свідомості громадянського суспільства та шукати шляхи активізації населення.

Даний захід також був надзвичайно мотивуючим для усіх учасників, бо хоч ми і знайшли багато проблем в місті, ми ще й зрозуміли, що є багато активних людей та організацій, які хочуть працювати над їх вирішенням. Безпосередньо під час обговорення в учасників з`являлись ідеї вирішення наявних проблем та команда готова їх реалізовувати!

Проект відбувається у рамках операційного гранту програми "Активні громадяни" від Британської ради України.