Свято Генерації

 

У сквері ім. Козицького розташувався невеликий фургон (мобільний комунікаційний центр), який і став епіцентром багатьох заходів, які заплановані в рамках цього проекту. Тут, за круглим столом, будуть проходити бесіди та дебати на різноманітні теми, які сприятимуть генеруванню нових ідей щодо розвитку та модернізації культурного середовища міста. Участь у них взяли представники міської влади, громадських організацій, локального бізнесу та медіа.

Програму міських перетворень на території України втілює у життя Формація Garage Gang Kollektiv при підтримці USAID, Uniter, Pact. У Вінниці разом із безпосередніми організаторами «Свята генерацій» творчу програму міських перетворень під патронатом Вінницької міської ради проводили: Інститут розвитку міст, БФ Подільська Громада та Лабораторія актуальної творчості.

Майже усі заходи в рамках Програми проводились під відкритим небом у сквері Козицького. Кожний день розпочинався із ранкової зарядки та відкритого сніданку, у якому мали змогу взяти участь прості перехожі. Щоденними були і відкриті обіди. Також вивчалась суспільна думка на тему «Громадське бачення якісного культурного розвитку Вінниці як європейського міста». Окрім цього, в рамках проведення «Свята генерацій», був вуличний перформенс «Пробудження твого міста» в постановці "Григораш&Капуста", інтерактивна інсталяція «Троянський Пегас», відеоарт «Angel», Sunday БОРЩ, а також проводились лекції на різні теми, які стосуються якісного культурного розвитку міста.