Вінницькі поліцейські зачитали улюблені вірші студентам

 

7 жовтня 2016 року у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. відбулися Відкриті читання під назвою «Поліція&Громада: читаємо разом». У рамках читань студентська молодь міста Вінниці зустрілася з представниками патрульної поліції – інспектором відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції лейтенантом Оленою Вотяковою та інспектором роти № 3 лейтенантом поліції Артуром Парчевським.

Представники патрульної поліції розповіли учасникам заходу про шлях, який вони пройшли, щоб працювати в поліції, свою мотивацію, ідеї та мету, яку вони втілюють у своїй роботі.

Також патрульні ознайомили присутніх з проектом Community policing та зачитали патріотичні вірші, які надихнули слухачів на певні думки та дії.

Захід продовжився прочитанням української поезії студентами Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету.

Після заходу бажаючі мали змогу зробити на згадку селфі з поліцейським та в особистій бесіді задати свої запитання.

Довідка: Читання відбулися в рамках проекту «Залучення громадськості до реформ», частиною якого є програма ПОЛіС (Поліція і Спільнота). 
Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва є організатором данного заходу, БФ "Подільська громада" - адміністратором. Конкурс був оголошений Міжнародною організацією IREX. Ідея проекту полягає в поєднанні зусиль поліції і громади на шляху побудови безпеки для суспільства, формування довіри спільноти до роботи патрульної поліції та налагодження відповідальної співпраці заради безпеки та розвитку свого міста, своєї громади.