Освітній Форум!

 

1 жовтня у м. Вінниця на Європейській площі з 11.00 до 18.00 відбувся Перший Вінницький освітній форум «Сімейна освіта для «нових дітей», організаторами якого виступили ГО «Територія мам», БФ «Подільська громада» та «Сімейна школа економіки» за підтримки Вінницької міської ради. Впродовж форуму паралельно працювали 5 локацій:

1) інформаційний простір, де були підняті найактуальніші проблеми в галузі освіти,

2) «печа-куча», де експерти ділились своїми знаннями та досвідом про навчання дітей, починаючи ще з перинатального періоду і закінчуючи вибором майбутніх професій,

3) виставка-презентація позашкільних освітніх центрів, які сьогодні працюють у м. Вінниця,

4) зона майстер-класів, де усім відвідувачам пропонували поринути в світ творчості та краси під пильним керівництвом досвідчений майстрів,

5) інтерактивна зона, де батьки мали можливість висловити свої думки з приводу того, які вони вбачають сьогодні проблеми в системі освіти, а також запропонувати власні шляхи їх вирішення (аналіз відповідей буду в окремій статті).

Організатори намагались зробити так, щоб кожен, хто завітав суботнього дня на Європейську площу, знайшов для себе щось цікаве та корисне, адже окрім тих локацій, які описані вище, була облаштована чудова фотозона на шкільну тематику, дітлашки мали змогу познайомитись з патрульними поліцейськими, проводились сімейні квести та театри-експромти, розігрувались цінні призи від партнерів.

 Чудовим завершенням Першого Вінницького освітнього форуму для відповідальних батьків «Сімейна освіта для нових дітей» стало грандіозне хімічне шоу від Донецького національного університету ім. Стуса.

Організатори запевняють, що неодмінно будуть продовжувати говорити на тему освіти і обіцяють, що другий форум також буде!