Тренінги в рамках проекту «Практикуй своє місто»

 

23-25 вересня відбулись тренінги в рамках проекту «Практикуй своє місто».

На тренінг були запрошені учасники квесту, який був першим етапом даного проекту, а також молодь із Донецького національного університету.

Перший день тренінгу був присвячений темі «Громадський активізм». Разом із виконавчим директором БФ «Подільська громада» учасники з`ясовували  що таке громадський активізм, як стати громадсько активним, як кожен може бути корисним для свого міста, що креативного, цікавого, інноваційного ми можемо робити разом.

Другого дня разом із головою ГО «Територія мам» Валентиною Ткачук учасники опрацьовували тему «Ефективні комунікації», виконували різноманітні практичні вправи. Найбільше учасникам сподобалась вправа «ліфт» - кожен учасник по черзі заходив в уявний ліфт і за одну хвилину мав розказати про свій проект так, щоб зацікавити потенційного донора. А ще було дуже весело практикувати невербальне спілкування під час вправи «зіпсований телефон»!

На третій день тренінгу учасники вчились планувати свій час за допомогою навчальної гри з управління часом «Життя як проект». За декілька годин учасники прожили декілька тижнів, вчилися планувати і знаходити час і на роботу, і на навчання, і на спільний проект, намагалися спати по 7 годин на добу та встигати виконувати найрізноманітніші завдання із різних сфер життя.

Нагадаємо, що проект реалізовується в рамках пілотного проекту «Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення» за підтримки Українського Жіночого Фонду, Інституту Миру США і Глобального Фонду для Жінок.