Молоді вінничани та студенти з Померанії розробили спільні проекти

 

Проект спрямований на залучення молоді до вирішення різних проблем шляхом напрацювання спільних рішень та ідей. Учасники проекту - студенти та учні старших класів Вінниці і Німеччини віком від 15 до 25 років.

Молодь обговорювала ті напрямки, які виявились однаково цікавими і для молодих вінничан, і для їх нових колег з Померанії (Німеччина). Протягом тижня учасники проекту плідно працювали над створенням соціальних проектів, долучали до процесу вінницьких перехожих шляхом опитування. Свої пропозиції вони презентували Вінницькому міському голові Володимиру Гройсману.

По завершенню проекту у вигляді театральної постановки та відеопрезентації молодь продемонстрували свої напрацювання перед широким загалом у сквері Козицького. Зокрема, це створення у Вінниці студентського готелю. Німецька молодь переконує, що досвід ряду невеликих європейських міст, де є такі готелі, говорить про те, що проект по влаштуванню готельних номерів з помірними цінами для студентів та молодих сімей за умови гарного промоушену через глобальну мережу Інтернет, - може виявитись доволі успішним. Студенти звернулись до очільника Вінниці з проханням підшукати відповідне приміщення, в якому вони готові самостійно робити ремонт на основі власних дизайнерських ідей. На їх думку, у Вінниці є достатньо цікавих місць для туристів, які б із задоволенням відвідувала молодь з інших країн.

Окрім цього, молоді люди бажають посадити у місті «Дерево Бажань», на якому зможуть зав'язувати стрічки із загорнутими у папірці бажаннями та мріями усіх охочих. Щоправда, із місцем, де має з‘явитись це дерево, вони ще не визначились. Тому за порадою вирішили звернутись безпосередньо до керівника Вінниці, а заразом - попросили допомогти і з саджанцем майбутнього «виконавця мрій».

Під час зустрічі було обговорено і декілька творчих проектів, до яких готові долучитись старшокласники та студенти, якщо їх ідеї матимуть підтримку з боку міської влади. Це проведення різноманітних майстер-класів для різних вікових груп та створення спілки юних драматургів і акторів.

Крім плідної роботи учасники проекту разом відвідували гарні куточки Вінниччини, займались спортом, відпочивали, гуляли містом. За період реалізації проекту молодь потоваришувала, обмінялась контактами і чекають на нову зустріч!