7500 грн. від оренди приміщення концерту гурту "Потап і Настя" підуть на підтримку української армії

 

До Благодійного фонду "Подільська громада" звернулася дирекція ТРЦ Мегамолл (юридична особа ТОВ "Трейдленд") з пропозицією прийняти кошти, що були отримані за оренду приміщення для проведення концерту гурту "Потап і Настя"(14 вересня 2016 року). Кошти надійшли на рахунок фонду у сумі 7500 грн. та будуть спрямовані на підтримку військових, що перебувають у зоні АТО. 

Наш Фонд з самого початку буремних подій  в нашій країні, сконцентрував свої сили для допомоги воїнам АТО. За цей час Фондом спільно з благодійниками було надано благодійну допомогу у вигляді: техніки (6 автомобілів), спорядження (тепловізори, приціли, метеостанція, генератори, зварювальні апарати, буржуйки), одягу та взуття, продуктів харчування. Крім цього, до військово-польового госпіталю у зону АТО було передано установку для ручної обробки рентгенограм та рентгеноплівку, індивідуальні аптечки з кровозупиняючими бинтами «Celox», а також автомобіль УАЗ-452, переобладнаний під потреби медичного персоналу.

Актив фонду не лише збирає кошти, а й відвозить необхідні речі в зону АТО, також фонд стає провідником для організацій та мешканців, які бажають допомогти нашим ГЕРОЯМ.

Незабаром буде організована ще одна поїздка. Саме за ці кошти буде закуплено матеріально-технічне забезпечення для військослужбовців.