Поліція та Спільнота: налагоджуємо контакт

 

Вінниця – стала одним із міст, в якому протягом чотирьох місяців реалізовуватиметься всеукраїнський проект «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота), що реалізується міжнародною організацією IREX в рамках «Проекту з комунікаційної підтримки та залучення громадськості до процесу реформ». Проект працює у всіх регіонах України і триватиме з вересня по грудень 2016 року.

Основне завдання проекту – налагодження контакту населення з патрульною поліцією, надання доступу до своєчасної та якісної інформації, інформування та залучення представників місцевих ЗМІ до висвітлення реформи Національної поліції.

Адміністратором проекту є БО БФ «Подільська громада», організаторами заходів - ГО «Джерело надії», Асоціація Об’єднань Співвласників Багатокварнирних Будинків Вінниччини, Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді  «Паросток», ВОУНБ ім.К.А. Тімірязєва.

В рамках проекту заплановані різноманітні зустрічі, майстер-класи, творчі заходи, правові театри та багато іншого. Організатори намагатимуться всі заходи робити корисними та різноплановими, аби залучити якомога ширше коло вінничан.

Запрошуємо ставати учасниками заходів та активно поширювати інформацію про їх проведення.  Інформація про проекти постійно буде висвітлюватися на сайті gromada.vn.ua та сайтах партнерів-організаторів.

Даний проект є продовженням проекту «Моя Нова Поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції в Україні» за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США, в партнерстві з Міжнародною організацією з розвитку права та Міністерством внутрішніх справ України.

Контактна особа – Мар’яна Трачук (0977227608)