Черговий вантаж відправили вінничани в зону АТО

 

ВІННИЦЯ. 7 вересня. УНН-Центр. Сьогодні, 7 вересня, з Вінниці відправили чергову партію гуманітарної допомоги на Донбас. Понад 6 тонн продуктів харчування, засобів гігієни, утеплюючих матеріалів для бліндажів, одягу та інших речей, необхідних на передовій, зібрали вінничани. Передали і посилку з американського міста-побратима Бірмінгема, передає кореспондент УНН-Центр.

"На передовій хлопці готують до зими опорні пункти. Для цього їм потрібно перекриття від вологи, утеплюючі матеріали. Їх і веземо. Наші волонтери мінімум один раз на тиждень за сприяння міської ради відправляють вантаж на Схід", − розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної оборонної роботи Вінницької міської ради Олег Парфілов.

За його словами, до формування посилки для бійців АТО і дітей Донбасу долучилися жителі Вінниці, а також Іллінецького та Вінницького районів.

"Долучилися до формування гуманітарної допомоги вінничани, приватний сектор, зокрема квартальні комітети зібрали овочі з городів наших громадян, підприємста, установи, організації Вінниці. Люди стали менше допомогати, але, сподіваюся, що це через втому, а не тому, що вони стали байдужими", − зауважив О.Парфілов.

За кошти, зібрані під час фестивалю польової кухні пам'яті Тараса Сича, закупили планшети з програмою, що допомагатиме під час ведення артилерійського бою.

"Під час фестивалю зібрали понад 26 тис. грн. Придбали два планшети, аби загрузити спеціальну програму для ведення артилерійського вогню. Це досить надійні програми, які дозволяють оперативно і якісно у випадку необхідності нашим військовим вести бій. Передаємо їх вінницьким спецпризначенцям. Ми знаємо, що цим хлопцям це дійсно потрібно, і вони не лежатимуть у якомусь штабі", − зазначив голова правління фонду "Подільська громада" Андрій Дручинський.

Додому волонтери приїдуть не з порожніми руками, а на лафеті привезуть автомобіль "швидкої", який потрібно відновити.

джерело: УНІН-ЦЕНТР