Вінницька ГРОМАДСЬКА КУХНЯ!

 

Активні Вінничани, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, звертаємось до вас! :) 27 серпня ми плануємо провести Вінницьку "ГРОМАДСЬКУ  КУХНЮ"!

Що це?
Така собі інтерпретація ярмарки громадських організацій :) Ми дуже хочемо створити цього дня простір, де кожен готуватиме смачненьку страву, презентуватиме свої успіхи, здобутки, ділитиметься досвідом, знайде партнерів для майбутніх проектів, для підсилення своєї діяльності, а також просто затишно та у дружній атмосфері провести час!

КОЛИ і ДЕ?
27 серпня, на території музею ім. Коцюбинського

Хто  це "МИ"?
Поки що, це ГО "Вінницький КВН",  БФ "Подільська громада", ГО "Гармонія", байкери,  велосипедисти, Олена Павлова- Клуб Подільської Кухні, ГО "Центр Поділля- Соціум"  ГО "Територія мам", ГІ "Активна громада"...список продовжується..) за підтримки Вінницької міської ради та програми "Активні громадяни" від Британської ради України

ЩО робити?
1. Зареєструватись тут до 13.08.16
2. Надіслати на пошту podolfond@gmail.com  ваше лого, а потім ви його зустрінете на бренд-волі учасників.
3. Отримати інгрідієнти для приготування канапок у вигляді вашого лого! (після реєстрації, отримаєте лист, де все детально розпишемо)
4. Визначитись з стравою, якою ви готові поділитись з перехожими та партнерами (у кожної організації, буде свій столик, стільчики, будуть видані необхідні приладдя для пригощання вашою стравою, ще раз: всі деталі у листі після реєстрації)
5. Подумати чи бажаєте ви підняти цікаву тему для обговорення і зайняти годину у локації "Стіл-переговорів" (години обмеженні, якщо буде багато бажаючих, будемо обирати теми для спілкування. Та  це може бути і майстер-клас і міні-тренінг, все на ваш розсуд)
6. Подумати чи бажаєте ви поділитись успішним рецептом будь-якої вашої справи (після заходу, будуть виготовленні листівки з успішними історіями)

Всі деталі,  локації ми розпишемо у листі, після того як ви подасте заявку на участь (заповните дану анкету)

Маєте питання, дзвоніть: 097 61 311 51 Данілова Олена