Купальський затишний пікнік!

 

Цього року ми знову зібрались на Вишенському озері в Парку Дружби Народів 7-го липня.

Купальський пікнік – це особливий захід, адже в цей день громадські організації об’єднуються аби подарувати вінничанам відчуття дому на природі, поруч з незнайомими людьми.

Як завжди усі частували та ліпили варенички з вишнями та картопелькою, одна з найлюдніших локацій, організована ГО «Гармонія», ГО «МАК» та їх друзями. Люди стояли в черзі аби зліпити вареники і в черзі аби отримати свою заслужену порцію смакоти.

Також традиційно вінничанки плели віночки з Оленою Павловою. Під вечір більшість віночків ,як і голиться поплили за течією.

Були облаштовані фотозони, завдяки ГО «Творчі люди», Гармонії, Подільській громаді. Вінничани з радістю фотографувались, матимуть чудову пам’ятку з пікніка.

Були звичайно і майстер класи для діток та дорослих від Департаменту соціальної та молодіжної політики вінницької ОДА та ГО «МАК», за всім віддано спостерігав солом’яний бичок

Талановиті вінницькі майстри демонстрували свої вироби ручної роботи. Для наймолодших був дитячий куточок від ГО «Територія мам».

Багато діток та підлітків збирались біля шаленої лабораторії, спостерігали за неймовірними дослідами.

Також багато малюків та дорослих зібрала локація від компаній Sniezhka та Ciklum. Завдяки відповідальному бізнесу, дітки розмальовували цікаві фігурки ,які будуть встановленні в Парку Дружби Народів.

Як завжди чудовий концерт, пожежна машина, яскраві враження, атмосферний настрій! Чекаємо наступного року!

А також на пікніку дебютував наш "Місток". Ми показали і розказали про себе, продали і роздали деякий одяг, наплели килимків і просто весело й цікаво провели час зі стариними та новими друзями.

Організатори: Департамент культури ВМР, Центр концертних та фестивальних програм, Департамент молодіжної та соціальної політики Вінницької ОДА, Парк Дружби Народів, БФ «Подільська громада», ГО «Гармонія», КП «Зеленбуд».

Партнери: ГО «Творчі Люди», ГО «Мак», СП «Місток», ГО «Територія мам», Компанія «Śnieżka», «Авалон 5», Школа іноземної мови «Flash» Радіо «Такт», Олена Павлова, Шалена лабораторія, ЕП «Екомісто», інтернет портал «Моя Вінниця», газета «Місто» та інші.