Запрошуємо на Урбан майстерню

 

На даний момент є необхідність актуалізувати тему урбаністики та просторового розвитку. Наразі багато можливостей розвивати місто (грантові проекти, бюджет участі), пропонувати свої ідеї, їх реалізовувати, але за відсутності знань та навиків цією темою займається переважно органи місцевого самоврядування. Завдяки вуличній урбан майстерні ми хочемо сформувати історію успіху, як вінничани спільно з експертами перетворять один з публічних просторів міста на місце відпочинку та розвитку.

Даний проект може послужити успішним прикладом для мешканців міста, так як буде розповсюджена ідея, що кожен має можливість реалізовувати корисні для міста проекти. Мешканці міста зможуть користуватися та насолоджуватися тим, що буде створено в результаті реалізації проекту.

ЗАПРОШУЄМО до участі у ПЕРШІЙ Урбан-майстерні у м. Вінниця!!!
                                                                                       ХТО
* БФ "Подільська громада" та друзі у рамках операційного гранту програми "Активні громадяни" від Британської ради України
                                                                                     КОЛИ?
* В межах 15-20 вересня
                                                                                       ДЕ?
* м. Вінниця
                                                                              Що там буде?

* Перший день - відкрита вулична подія, виступи експертів, дослідження об'єкту по якому розроблятимуться проекти, фотовиставка успішних об'єктів просторового розвитку. (Формат форуму)
Лекторій з урбаністики – лекції експертів у сфері урбаністики, які нададуть учасникам розуміння про актуальні проблеми та можливості розвитку сучасних міст. Орієнтовна дата проведення 17 вересня, кількість учасників 40-50 осіб.

* Другий день - робота спільно з експертами над проектами. 30 учасників поділені на 3 групи, які сформовані з представників від різних сфер. Підготовка та представлення чорнових презентацій проектів перед експертами.
Конкурс ідей та ініціатив – виявити цікаві та корисні ідеї та ініціативи для міста, надати можливість молодим людям реалізувати їх потенціал. Орієнтовна дата проведення 18 вересня, кількість учасників 30 осіб

* Конкурс буде оголошено одразу по закінченню лекторію, учасники матимуть 2 тижні для розробки ідеї та подачі заявки на конкурс. 3 жовтня будуть оголошені результати конкурсу і 1-2 команди отримають матеріали та підтримку для реалізації власних проектів. Команда, яка подає заявку на участь має складатись як мінімум з 3 осіб, які пройшли лекторій з урбаністики.

Участь одного дня в урбан майстерні вартує 50 грн, усі кошти підуть до формування призового Фонду переможців.
Заявку потрібно заповнити до 30 серпня 2016 року.

Анкета ТУТ