Табір молодих філантропів

 

З 31 травня по 2 червня нас знову зібрав на навчання ІСАР Єднання. Цього разу це було навіть цікавіше, ніж завжди, бо темою «Табору молодих філантропів» були молодіжні банки, які є чимось абсолютно новим для України. «Молодіжні банки» або, як ми вже під час табору вирішили, «Молодіжні банки ініціатив» - це можливість фінансування проектів, які здійснюються молоддю для молоді. Це унікальна програма, яка дозволяє молодим людям визначати ключові потреби, що існують в  їхньому житті і надихає на реалізацію власних ідей.

Навчання було присвячене саме тому як запустити молодіжні банки в Україні, з чого починати  і як правильно працювати з цим інструментом.Учасниками табору були представники з різних куточків України: від Львова до Маріуполя. Знайомство, обмін досвідом та ідеями, неформальне спілкування – все це надзвичайно надихає та мотивує працювати.

А насичена та динамічна програма навчання дала розуміння і бачення як працюють молодіжні банки, які конкретні кроки ми маємо робити, щоб розпочати роботу в своїх містах, як залучати кошти для молодіжних банків і багато-багато іншого. Завдяки таким неймовірним тренерам як Анна Носак, Оксана Руда, Юлія Кірсанова, Олена Данілова навчання було захопливим і цікавим.

Дуже важливими є відчуття команди та підтримки, які залишились по закінченню табору, це додає впевненості і віри в те, що все вийде. Дякуємо ІСАР Єднання та всім учасникам за ці відчуття та неймовірні 3 дні.