Веселий лікар відвідав Хмільник

 

Активна молодь разом з БФ «Подільська громада» за підтримки мережі аптек «Конекс» мали змогу реалізувати даний проект у дитячому відділенні Хмільницької центральної районної лікарні. На заході були присутні гості та посадові особи, які прийшли підтримати ініціативи.

Метою Благодійної програми є психологічна реабілітація дітей та їх батьків, які знаходяться на лікуванні у медичних закладах міста та області.

Реалізація благодійної програми розпочалась 26 листопада, активні студенти міста Хмільника на чолі з Ярославом Гайворонським підготували справжнє творче свято для діток.

Процес творчості у роботі з дітьми дає неабиякі результати, адже хід творення не за вимогою, не за зразком, завжди приносить радість. Це важливо не залежно від того, народжується ця радість в глибинах підсвідомості чи вона є результатом розуміння можливості порозважатися чи навіть покепкувати. Волонтери разом з дітками малювали себе, свої захоплення, мрії, місця, де люблять відпочивати. Назвати витвори звичайними малюнками – не можна, адже то ціла історія зображена на картонці з використанням кольорового паперу, клею, ножиць, блискіток, пластиліну та інших матеріалів. Після завершення творчого процесу дітки з захопленням розповідали про свій світ дитинства.

Дітлахи крім розвитку своїх творчих здібностей проявляли і логічне мислення, вони на швидкість складали цікаві пазли, за що отримували гарні подарунки.

Ця зустріч на довго залишиться у пам’яті діток, волонтерів та батьків.

«А знаєте, я тепер вирішив, що буду художником, який грає в футбол. Дякую, що ви прийшли, тепер я знаю чим люблю займатись, і коли буде холодно я буду малювати картини, а коли тепло грати в футбол», - поділився враженням Богданчик.

«Ми будемо по-максимум підтримувати такі ініціативи, адже дуже приємно спостерігати як посміхаються та розвиваються дітки, незважаючи на те, що вони перебувають на лікуванні. Також приємно спостерігати за роботою волонтерів, з яким задоволенням вони працюють з малечею», - зазначив заступник міського голови Хмільницької міської ради.