У зону АТО відправили 6 тон гуманітарної допомоги

 

Вінницькі волонтери не припиняють тримати зв’язок з військовими на Сході та допомагати їм необхідними речами, харчами та засобами. В черговий гуманітарний вантаж вони зібрали обмундирування та екіпіровку (камуфльовані костюми, черевики, плащі, тактичні рукавички та ремені, ліхтарики, рюкзаки, шкарпетки).

Також на Схід повезли продукти харчування: 200 кг консервації, 200 кг м’яса, 10 кг сала, 50 кг цибулі, 400 кг свіжих огірків, 30 кг капусти, 1500 пиріжків, 60 кг сирних запіканок, 30 л олії, а також майонез, молоко, хрін, гірчицю, хлібобулочні вироби, печиво, яблука, мінеральну воду та багато іншого. Загалом в зону АТО поїхало чотири автівки із 6-ма тонами краму

До переліку засобів гігієни увійшли пральний порошок, засіб для миття посуду, мило, вологі серветки. «Також ми відправляємо медикаменти та запчастини для автомобілів, – розповів голова ГО «Вінницький союз учасників АТО» Роман Смішний, який теж пройшов війну на Донбасі. - Взагалі така підтримка дуже важлива для військових. Важливо все: вода, продукти харчування, свіжі овочі, зелень, дитячі малюнки. Цей вантаж ми збирали знову разом з багатьма людьми».

«Дуже важливо, що у Вінниці волонтери об’єднуються всі разом, і це дає можливість більш системно відпрацьовувати всі можливі прохання в різних напрямках та краще допомагати різним військовим частинам. Наше завдання, яке стоїть перед справжніми українцями та сильною територіальною громадою Вінниці, – допомагати тим людям, які захищають Україну», - сказав міський голова Сергій Моргунов.

Волонтери завжди висловлюють глибоку вдячність людям, які допомагають збирати вантажі в зону АТО. Цього разу перед від’їздом вони разом із мером Вінниці відзначили своїх партнерів, передавши їм медалі «За відродження країни» від Всеукраїнського об’єднання «Країна».