Тренінг "Розробка та управління проектами"

 

20-21 травня в м.Вінниця відбувся тренінг «Розробка та управління проектами, за фінансової підтримки Європейського Союзу», який проводили менеджери з організаційного розвитку Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» Тетяна Міненко та Андрій Донець.

Це були надзвичайно насичені та цікаві два дні. Велика кількість учасників з різноманітних організацій, багато кави і цікавих розмов. Дуже інтенсивне і динамічне навчання. 

Програма тренінгу була побудована так, що учасники вчилися на конкретних прикладах та реальних проблемах  в наших громадах.  Усі присутні об`єднались в групи за сферою діяльності чи інтересами. Кожна група обрала собі проблему, над якою й працювала протягом двох днів, застосовуючи логіко-структурний аналіз.

 

Дуже сподіваємось, що учасники застосують отримані знання та навички і незабаром матимемо у Вінницькій області багато чудових проектів, які будуть реалізовуватись за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тренінг проводився в рамках проекту «Громадянське суспільство. Діалог для прогресу», який фінансується ЄС і реалізується Фондом Конрада Аденауера та ІСАР «Єднання».