Точки дотику: бізнес, громада, влада

 
"Точки дотику: громада, влада, бізнес"! Під такою назвою, сьогодні, 19 травня команда БФ "Подільська громада" звітувала за діяльність у 2015 році!
І то була справді команда, бо звітувала не лише дирекція, а й члени правління та наглядової ради! Для нас - це по особливому важливо!
Все відбувалось у форматі публічних дискусій через призму наших програм та проектів!
Перша панельна дискусія була під назвою "Точки дотику. Влада". Розповіли про наші спільні проекти з міькою та обласною владою. Насамперед про програму, яка викликана потребами сьогодення "Підтримка української армії". А також наскільки є важливтими загальноміські свята для вінничан. Учасниками були:
  •  Галина Якубович – заступник міського голови ВМР
  •  Віктор Бронюк – Голова Наглядової Ради БФ «Подільська громада», лідер гурту «ТІК»
  •  Максим Філанчук – в.о. директора департаменту культури ВМР.
"Точки дотику. Бізнес". Саме під такою назвою відбувалась друга дискусія, де обговорювали, наскільки важливо бізнесу долучатись до соціальних програм міста. Для чого бізнесу? Чи єв цьому потреба? Чи потрібні інформаційні кампанії? Також зупинились на діяльності Корпоративних Фондів на базі Подільської громади, з перших вуст почули, що завдяки систематичності та прозорості, можна зробити набагто більше гарних справ, а головне допомога буде направлена саме туди, де вона потрібна.
Учасниками дискусії були:
  • Поплавська Світлана - директор Подільського регіонального страхового центру ПрАТ "УПСК"
  • Чаленко Дмитро – Член Наглядової Ради БФ «Подільська громада», депутат обласної ради, голова Правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат".
  • Сидоріна Марина – директор ТОВ «Еко-драйв»
Третя дискусія мала назву "Точки дотику. Громада". Йшла мова про різні вуличні заходи, акції, проекти, які реалізовувались дирекцією у партнерстві з доповідачами. Детальніше зупинились на програмі, що була спрямована на підтримку викладачів ДонНУ, адже це є одна з історій успіху Фонду, як приклад довіри до діяльності. Говорили про музичний табір, купальський пінік, регіональний форум та інші заходи, де як організатори або активні учасники були вінничани!
Учасники третьої дискусії:
- Сергій Бондаренко - директор Навчально-практичного інформаційно-комунікаційного Центру ДонНУ
- Анна Мельник – Член Правління БФ «Подільська громада», власниця агенції Feel, а також головний редактор видання Urbanist
- Рая Панасюк – засновник БФ «Подільська громада», директор Центру реабілітації «Гармонія», голова Правління ГО «Гармонія»
Після дискусій, виконавча дирекція, поділилась з присутніми своїми найближчими планами та запросила до співпраці!
Ми дякуємо усім друзям та партнерам, які подарували нам час і згадали з нами нецмовірно насичений 2015 рік!