Перейди на сторону світла

 

Громадська організація «Вінниця мобільна» вперше в Вінниці проведе акцію “Перейди на сторону світла”. Активісти цієї організації будуть роздавати світловідбиваючі брелки велосипедистам, пішоходам та школярам які не мають світловідбиваючих елементів на одязі, портфелі чи велосипеді і відповідно які практично непомітні в вечірній та нічний час для водіїв. Це відбуватиметься  як під час проведення масових заходів, для прикладу сімейний велопробіг за участю батьків та дітей так і при  взаємодії з представниками Національної поліції, які будуть зупиняти “темних” велосипедистів і пішоходів у вечірній та нічний час, вручати їм флікер і пояснювати важливість бути помітним в нічний та вечірній час.

Наявність флікера допоможе побачити їх у нічний час на відстані до 1 км (згідно сертифікату відбиваючого матеріалу) для того, щоб водій автомобіля міг вчасно виявити людину в темний період. Невеличкий брелок-відбивач здатний  зменшити кількість ДТП за участю велосипедистів та пішоходів у нічний час і врятувати комусь життя.

В рамках даного проекту буде поширено 500 брелків-флікерів, проведена робота по поясненню важливості бути помітним для інших учасників дорожнього руху. Це допоможе велосипедистам стати більш видимими для інших учасників руху і зменшить кількість ДТП за участю велосипедистів у темну пору доби.

Проект буде реалізовуватись за підтримки магазину «Велодрім».

*інформація про проект, який увійшов до п'ятірки найкращих та бере участь у "Аукціоні Проектів".