Почуймо разом кольори

 

Громадська організація «Культурний Всесвіт» реалізовуватиме проект «Побачте нас», метою якого є створення безбар’єрного середови­ща та забезпечення вільного доступу незрячих та слабозорих людей до об’єктів соціальної інфраструктури, підвищення соціальної інтеграції незрячих та слабозорих людей та формування у молоді адекватного ставлення до людей з проблемами зору.

Автори проекту планують створити 10 дитячих аудіокниг, для озвучення яких будуть залучені волонтери з числа місцевої молоді. Також спільно з волонтерами будуть відбуватися зустрічі-читання.

В рамках проекту 17 бібліотек міста отримають літературу шрифтом Брайля та аудіокниги. 60 комп’ютерів бібліотечної системи буде обладнано спеціалізованими програмами для слабозорих. На базі міських бібліотек будуть  створені інтернет-класи, відвідувати які будуть люди з особливими потребами, попередньо сформовані в групи за різними ознаками (вік, рівень освіти, вид хвороби, характер трудової діяльності).

За статистикою незрячі читачі читають значно більше, ніж зрячі: в середньому українець прочитує 12 книжок за рік, а типовий читач спеціалізованої бібліотеки для незрячих – 50-52 книжки.

Проект здійснюється за підтримки народного депутата Сергія Кудлаєнко.

*інформація про проект, який увійшов до п'ятірки найкращих та бере участь у "Аукціоні Проектів".