На «Чарівні сходи» ніжками крокуй і яскраву казку ти відчуй

 

Ініціативна група мешканців старого міста реалізовуватиме проект «Чарівні сходи», що  допоможе громаді  вирішити нагальну проблему і надасть безпечний та комфортний доступ до інфраструктури мікрорайону. 

 «Чарівні сходи» незвичайні – вони яскраві і «розумні». Сходинки - різнокольорові, що сприяє вивченню малечею кольорів та покращуватиме настрій дорослим. На доріжці, що веде до сходів, нанесено таблицю множення та абетку, що мотивує до навчання у школі та вдома. Також цеглинки на доріжці викладені таким чином, щоб на них можливо було пострибати всім забуту дитячу гру «Класики». Вони безпечні для будь якої групи населення, бо мають пандус для проїзду на дитячих та інвалідних візках та велосипедах.

Метою проекту є не просто облаштувати доступний та безпечний прохід для усіх груп населення до інфраструктури мікрорайону, а ще й об`єднати мешканців даного мікрорайону навколо спільної проблеми. Цей проект стане гарним прикладом того, як спільними зусиллями мешканці можуть самостійно вирішувати існуючі проблеми.

В рамках проекту буде також проведений конкурс дитячого малюнку на тему «Чарівні сходи моєї мрії», який допоможе виявити гарні дитячі ідеї та реалізувати їх у життя.

 Проект реалізовуватиметься за підтримки місцевого депутата В`ячеслава Заремби.

*інформація про проект, який увійшов до п'ятірки найкращих та бере участь у "Аукціоні Проектів".