Слухай ЕкоТакт, шукай з природою контакт!

 

Проект «ЕкоТакт» передбачає створення молодіжної програми та запис інформаційних блоків на радіо Такт на тему екології. Авторами та ведучими цієї програми буде молодь, учасники Руху ECOteenager.

Для того, щоб отримати базові знання про роботу на радіо, учасники пройдуть курс навчань  «Інформаційні технології FM мовлення – Вчимося говорити у ефірі», який проведе досвідчений ведучий радіо «Такт» Юрій Квітень.

Метою проекту є створення власного інформаційного продукту як засобу поширення інформації в громаді про проблеми екології, про ті енергозберігаючі заходи та методи покращення енергоефективності, поводження з відходами,  які здійснюються у Вінниці і світі. Мотивація та залучення вінничан до екологічних заходів та акцій, що проводять зокрема члени Руху ECOteenager, а також всіх решти екологічних заходів міста.Через інформування вінничан учасники планують досягти пожвавлення інтересу людей до проблем збереження навколишнього середовища та врешті покращення екологічної ситуації краю.

Також на даний момент у Вінниці немає жодної молодіжної програми на місцевих радіостанціях. Маються на увазі програми, які наша молодь, старшокласники чи студенти мали би змогу створювати самі і  відчути себе у ролі редакторів та ведучих радіоефірів. Часто кажуть, що у нас прогалина між спілкуванням людьми старшого віку та молоді. Радіо є тим інструментом, яким користуються переважно люди поважного віку. Автори проекту вважають, що це буде чудовим каналом зв’язку поколінь через актуальну тему для кожного.

Для забезпечення інтерактивності проекту його автори планують проводити різні радіо-вікторини, переможці яких отримають цінні призи.

Проект буде здійснюватись за підтримки КУП ЕКОВІН.

*інформація про проект, який увійшов до п'ятірки найкращих та бере участь у "Аукціоні Проектів".