Епідемія доброти 2011!!!

 
17 лютого 2010 року Вінниця показала приклад доброти, ввічливості, згуртованості та толерантності. Це був Міжнародний день Спонтанного прояву доброти.


Понад 500 активних Вінничан взяло участь у заході, також до нашого міста завітали майже усі національні ЗМІ. Цей день став поштовхом та прикладом для інших. Більше 15 різних акцій та флешмобів могли побачити та відчути жителі міста. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкритті Вінничани. Багато учасників «Епідемії доброти» потоваришували, результатом чого були організовані різні заходи в продовж року, це і фестивалі, і майстер-класи, і благодійні акції та багато іншого. Деякі учасники почали активно займатись громадською діяльністю. Це приємно втішає, і є прикладом того, як один день може змінити, наповнити приємними моментами життя людей та громадську життєдіяльність міста.


Давайте продовжимо гарну традицію святкування усім містом або ж і усією країною! Та для того аби свято вдруге грандіозно відбулось, ми запрошуємо громадські, благодійні організації, студентські ради, гуртки та усіх активних та ініціативних долучитись до проекту «Епідемія доброти». Якщо у Вас є ідеї, як провести цей день незабутньо, просимо зв’язатись з нами, за телефонами:
  • 096 915 86 40 Альона Кирилюк
  • 063 286 58 48 Дмитро Дідик
Ми будемо Вам безмежно вдячні. Зробимо наше місто, нашу країну добрішою, толерантнішою, найкращою разом!
Детальну інформацію про “Епідемію Доброти” шукайте на сайтах організаторів: