ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАЛЕНДАРЯ "12 КОРИСНИХ ЗВИЧОК"

 

Давайте формувати позитивні еко-звички! Як? А ми знаємо, готові поділитись з Вами!

Прагнучи зробити Вінницю більш екологічною, ми разом з вами вже 8 місяців тим чи іншим чином доєднувались до міської програми "Екологічне місто"
Разом з вами ми створювали різні акції та заходи, щоби привернути увагу вінничан, та донести інформацію про систему роздільного збору, що функціонує у місті. Кожен з нас тепер має змогу зробити свій власний внесок в збереження чистоти Вінничини, розділивши відходи вдома, здаючи батарейки в утиль чи прибравши за собою після пікніка у лісі.  
Але, ще багато часу потрібно для того, аби випрацювалась  звичка жити екологічно та раціонально. 

Запрошуємо вас на презентацію нашого календаря та відкриття ЕКОкав'ярні, що відбудеться 10 лютого з 14.00 до 16.00 у Креативному просторі "Артинов"(вул. Арх. Артинова, 12)

Що таке календар "12 звичок" ? - це надзвичайно клопітка робота багатьох людей, для того, аби кожен наочно міг побачити, як, і з чого  розпочати формувати свої еко-звички і поширювати їх навколо себе!

Що таке "ЕКО кав'ярня"? - це спілкування за запашною кавою та смаколиками про формування 12 корисних звичок! Раз на два місяці ми збиратимемо активні організації, волонтерів, партнерів аби ми спільно випрацювали план дій по формуванню звичок :)! Але, як відомо, почати потрібно з себе! 

 

Участь безкоштовна! Учасниками кав'ярні стануть 25 екоактивістів! Реєстрація обов'язкова, для того аби отримати вхідний квиточок і підтвердження! Реєструйтесь тут. Не зволікайте, лише 25 учасників!