Допоможемо родині!

 

До нас звернулась багатодітна родина, яка опинилась у важкій життєвій ситуації. Родина Ліпських з міста Калинівка Вінницької області залишилась без житла і без майна. Раптова пожежа серед білого дня знищила все, що знаходилось у будинку. Якщо маєте можливість допомогти, будемо вдячні. У сім'ї троє чудових хлопчиків. Їх вік: 1 рік, 4 роки та 8 років. Потрібні памперси та кашки для молодшого. Засоби гігієни, побутова хімія, їжа, гроші.

Будемо вдячні за поширення інформації.

Звернення від мами:

"Мене звати Вікторія, щаслива мама трьох дивовижних хлопчиків- 8 років, 3 роки і 1 рік.
Я мати і жінка, яка ніколи не просила, старались з чоловіком самі виходити зі складних ситуацій, мені краще допомагати комусь, а ніж просити допомогу самій, але не в теперішній ситуації, ви мене повинні зрозуміти, дуже прошу, не проходьте осторонь мого повідомлення , якщо можете допоможіть, ми раді будь-якій допомозі.
Нещодавно, а саме 16 жовтня в 2015 г у мене трапилася біда, наш будинок за 10 хвилин згорів https://vk.com/club104779994 і наша велика сім'я (5 чоловік) залишилися без даху над головою, ось ютимось у сусідів до весни ( Україна, м.Вінниця)
Я розумію,що зараз в країні важкі часи, куди не звернемось усі відмовляють й кажуть,що допомагають лише переселенцям з зони АТО, а що ж нам робити ми просто розгублені, адже у нас в руках три дитячі житті.
"

Нащастя, є люди, які відгукнулись і допомагають, та цього не вистачає на велику родину.

Якщо маєте можливість допомогти телефонуйте: Вікторія Ліпська — 067 968 00 58 або 61 -20- 72 БФ "Подільська громада"