Громадська «толока» для ДНЗ №51 «Колоска»

 
7 жовтня 2010 року о 12:00 год. відбулась прес-конференція з нагоди початку реалізації проекту «Громадська «толока» для ДНЗ №51 «Колоска»» БФ «Подільська громада» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Вінницької міської ради.


Складні й суперечливі процеси, які відбуваються в Україні в останні роки, вимагають підвищення рівня співпраці та взаємодії різних організацій з метою вирішення цілого ряду соціально-важливих питань для повноцінного функціонування закладів освіти.
Метою проекту є покращення санітарних умов та матеріально-технічного оснащення дошкільного закладу освіти №51 м. Вінниці шляхом організації капітального ремонту харчоблоку. Проект дасть змогу повноцінно функціонувати дошкільному закладу, уникати постійних проблем з забезпеченням належних санітарно-гігієнічних умов.


Реалізація проекту стала можлива завдяки Антикризовій гуманітарній програмі Міжнародного фонду Відродження, яка реалізовується заради допомоги людям, культурницьким та громадським осередкам, найбільш зачепленим фінансово-економічною кризою. Програма надає підтримку соціальним, культурницьким та гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх та оздоровчих програм для дітей та молоді; збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.
Для виконання ремонтно-будівельних робіт у ДНЗ №51 залучені кошти Міжнародного фонду «Відродження» у сумі 40 499 грн. (закупка будівельних матеріалів, ремонт стелі, штукатурка стін, вирівнювання підлоги, обкладання плиткою стін та підлоги, закупка матеріально-технічного оснащення), Вінницької міської ради – 20 000 грн. (повна заміна електропостачання харчоблоку для забезпечення роботи електроплит, бойлерів, холодильників та інших побутових приладів), кошти місцевих спонсорів – 5 000 - 10 000 грн. (для ремонту водопостачання та каналізаційної системи та інших непередбачуваних витрат), кошти батьківського комітету – 3 000 грн. (для заміни вікон).


Як зазначив виконавчий директор БФ «Подільська громада» Андрій Дручинський, проект «Громадська «толока» для ДНЗ «Колоска»» покликаний залучити ресурси різних організацій, активізувати громаду міста для вирішення актуальної проблеми, що дасть змогу повноцінно і безперебійно функціонувати дошкільному закладу, від якого у значній мірі залежать понад 170 вінницьких родин.


Харчоблок в дитячому садку, це як серце в організмі людини, від якого залежить функціонування організму в цілому. Батьки приводять дітей у садочок кожного дня і віддають під опіку вихователям і на першому місці стоїть забезпечення якісним харчуванням, а уже на другому навчально-виховний процес, оскільки життя і здоров’я дитини це є головним пріоритетом діяльності садка, зазначила Шундровська Катерина Володимирівна, завідуюча ДНЗ №51.

Місце проведення: Приміщення Вінницького ДНЗ №51, вул. Фрунзе, 32