"Вінниця консервативна" зібрала, а волонтери передали домашні смаколики бійцям АТО

 

13 та 14 листопада, у Вінниці на території музею імені Михайла Коцюбинського пройшов фестиваль-мобілізація домашньої консервації.

На фестиваль учні вінницьких шкіл принесли чимало домашньої консервації, малюнки з побажаннями нашим бійцям та листи.

Окрім того школярі виготовили виготовили 30 спеціальних браслетів, за допомогою яких бійці можуть врятувати життя потерпілим, суть їх в тому, що коли їх затягнути, то можна використовувати як джгут.

Гості фестивалю стріляли з лука, вчились плести "браслети життя" та їли кашу з тушонкою, яку готували у польовій кухні вінницькі рятувальники.

Організатор заходу Олександр Шемет сказав, що частина консервації відправиться в зону АТО, а частину передадуть переселенцям.

"Принесли від всього щедрого вінницького серця: трилітрові банки меду...я вже не говорю про кількість та об'єми банок огірків та помідор і іншої смакоти. ми це зробили! Чекаємо завтра на свято всіх не байдужих. Вже сьогодні приходили люди і приносили свою консервацію просто так. Ні, не просто так, а тому що вони щирі і відверті люди мого найкращого у світі міста - Вінниці. Дякую! Аж підскакую!!!", - прокоментував Олександр Шемет.

А вже на початку грудня волонтери передали бійцям АТО всю зібрану під час фестивалю продукцію.

Як зазначив відомий волонтер: "С особым трепетом доставляем детские посылки ... Они не только нас доводят до сырости под носом, но и бойцы не стесняются своих слез получая частички тепла. Для многих бойцов, данные приветы из мирной жизни являются серьезным мотиватором находиться там. Спасибо любимой Виннице и Винничанам за все, а также всем неравнодушным".