Більше 300 кг кришечок назбирала вінничани!

 

8 жовтня, о 11:00 відбулась прес-конференція, щодо акції по збору пластикових кришечок у м. Вінниці.

Організатори: ГО «Гармонія» , БФ «Подільська громада» та активні вінничани!

Ще наприкінці літа, команда ГО «Гармонія» взяла на себе відповідальність бути головним «збирачем» кришечок. І тут понеслось, щодня гармонійці зустрічали гостей з кришечками, були і постійні відвідувачі. Активно підключились навчальні заклади, сьогодні принесли свої здобутки школи № 23 та № 27, підприємці, зокрема ТМ «Україночка», громадські організації та активісти.

Різні чутки «літали» навколо збору кришечок, адже це хвиля, яку активно підхопила майже вся Україна. "Ми чекали доки назбираємо перших 300 кг і тоді будемо вирішувати, куди і кому здавати кришечки. Єдине, в чому були впевнені, це те, що усі виручені кошти за зібрані кришечки підуть на лікування наших Героїв, які перебувають на лікуванні чи реабілітації у місті Вінниця" - зазначила виконавчий директор БФ "Подільська громада" Олена Данілова.

Як тільки отримали сигнал від двох шкіл, що маємо вже «багато кришечок» одразу почали шукати організацію, якій здамо надбання. Так як у нашому місті реалізовується проект «Екологічне місто», одразу звернулись до організаторів за порадами. І тут з’явилась ідея, що ТОВ «Еко-Драйв» будуть приймати кришечки, перерахують кошти на благодійну програму «Підтримка української армії» і, відповідно, ми допоможемо військовим у лікуванні. Але ініціатори «ЕКОміста» вирішили надати кришечкам «третє» життя і зробити з них екоінсталяцію. Тому усі придбані кришечки ТОВ «Еко-Драйв» передає КУП «ЕкоВіну» і вони зроблять з них чудові інсталяції. Які стануть гарним прикладом для вінничан вторинного використання ресурсів. Перші інсталяції можна вже було побачити на прес-конференції.

А ми продовжуємо збирати кришечки, закликаємо усіх долучатись, тому що це не важко, тому що це цікаво, це здружує. Приєднуйтесь, як тільки зберемо наступних 300 кг знову ж таки публічно їх передамо ТОВ «Еко-Драйву», а також одразу повідомимо, кому на лікування пішли кошти від кришечок, які передавали сьогодні!

Творимо наше місто разом!!! Допомагаємо разом!!!

Контактні особи:

ГО «Гармонія», Сюзанна Жуковська – координатор по збору кришечок - 097 842 69 58,

ГО «Подільська громада» Леся Найчук – координатор програми «Екологічне місто» - 067 491 60 25