Захід пройшов у рамках форуму «Включення людей з інвалідністю у процеси реформ». Тут можна було побачити транспорт, доступний для людей з інвалідністю, відвідати кінотеатр із тефлоперекладом, взяти участь у майстер-класах по переміщенні на інвалідному візку, дактильної мови, написання шрифтом Брайля тощо. А також – познайомитися з кращими практиками створення доступного середовища.

Форум був справжнім прикладом, які мають бути заходи! Де є умови для перебування кожної людини! Інклюзія, то не лише включення людей з інвалідністю, це і активні молоді матусі та татусі з дітками, це старші люди, це можливість кожного бути активним членом громади! 

Завдяки "Дню доступності" кожен мав змогу побачити, що не так важко створити відповідні умови, потрібне бажання. 

Цього дня були трансформані стереотипи кожного учасника, хтось боявся спілкуватись з людиною з інвалідністю, бо не знав як то робити правильно аби не образити, а інші навпаки боялись спілкуватись з здоровими людьми, бо не знали якої реакції чекати. Але під час заходу усі зрозуміли, що ми одна громада, що ми можемо один одного підтримувати і разом працювати і головне на форумі було безліч інструментів, завдяки яким можна було спілкування зрлбити невимушеним.

Локації ,які були представлені на форумі:

1. ВУЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ З ЕКСПЕРТАМИ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ
2. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСТУПНОГО ТРАНСПОРТУ, СЛУЖБ ПЕРЕВЕЗЕННЯ, СПЕЦЗАСОБІВ ТА ПІДЙОМНИКІВ ТА ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК ОБЛАШТУВАННЯ ДОСТУПНОСТІ ВБИРАЛЬНІ
3. КІНОТЕАТР З ТЕФЛОПЕРЕКЛАДОМ
4. ДИТЯЧИЙ ІНКЛЮЗИВНИЙ МАЙДАНЧИК
5. ЯРМАРОК РОБІТ МАЙСТРІВ З ІНВАЛІДНІСТЮ
6. ФОТО-ВИСТАВКА «ПОЛЮЄМО НА ПАНДУСИ» ТА ЕКСПОЗИЦІЯ «ДОСТУПНІСТЬ ЦЕ …»
7. МАЙСТЕР-КЛАСИ ДАКТИЛЬНОЇ МОВИ ТА ШРИФТА БРАЙЛЯ
8. МАЙСТЕР-КЛАС ПЕРЕМІЩЕННЯ НА ВІЗКУ
9. ВІЛЬНА КАВА З ДУМКАМИ, МАЛЮНКАМИ ПРО ДОСТУПНІСТЬ ТА РОЗМОВОЮ З ЕКСПЕРАМИ

Організатори Форуму: ГО «Гармонія», Вінницька міська рада, Вінницька ОДА, Міжнародний Фонд «Відродження», Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ, Європейського Союзу та Центральноєвропейської ініціативи, ГО «Розвиток-Розвиток», МБФ «Без кордонів», БФ «Подільська громада».