Одужуй швидше, друже!

 

Вже більше ніж півроку Благодійний фонд «Подільська громада» за сприяння Вінницького державного педагогічного університету, 35, 5 та 15 школи, Арт-групи «Кактус»,ВОО ВМГО «Демократичний альянс», активних студентів та фінансової підтримки фірми  «Авіценна», «ЄвроАптека», українсько-іспанського фармацевтичного підприємства «Сперко Україна»,  мережі аптек «Конекс»  втілює в життя благодійну програму (БП) «Веселий лікар».


За час реалізації БП активісти відвідали: Вінницьку міську клінічну лікарню «Центр матері та дитини», Вінницьку обласну дитячу лікарню, Вінницьку районну лікарню, Вінницький обласний ендокринологічний диспансер.


Дітлахи за весь період мали змогу переглянути різні вистави, такі як «Мері Попінс, дає уроки ввічливості», «Незнайка та його друзі», «Подорож по Граймісту», «Колобок, йде у школу» та інші. Також дітки самі створювали свої казкові історії, зі своїми героями та щасливим закінченням завдяки казкотерапії, зустрічались з клоунами та їхніми друзями. А ще усі отримували призи за свою активність, що продовжувало свято ще на декілька днів. Крім гарного настрою дітки, під час відвідування гостей отримували корисні поради, розв’язували головоломки, розвивали уяву та показували свої таланти.


Метою програми є психологічна реабілітація дітей та їх батьків, які знаходяться на лікуванні у медичних закладах міста та області. Проте крім реабілітації та порції позитиву для хворих діток, активісти, що допомагали реалізовувати програму, відчували себе корисними, мали змогу самореалізуватись та продемонструвати свою активну життєву позицію.


«Спостерігаючи, за усмішками дітей, їх батьків та активістів, які дарують свято у лікарнях, розумієш, що це є найкращою підтримкою та стимулом до швидкого одужання, адже позитивний настрій та віра у себе – це запорука здоров’я» - поділився враженнями Андрій Дручинський, виконавчий директор БФ «Подільська громада».