"Школа професійного волонтерства"

 

Вінницький волонтаріат «Дружня Вінниця» спільно з ГО «Квестоманія» та МГО «Молодь демократичного альянсу» розпочали проведення тренінгів в рамках «Школа професійного волонтера».

Проект вже успішно стартував! Відбулась презентаційна зустріч та перший тренінг «Хто такий Волонтер?», де учасники спілкувались на тему що таке волонтерство та для чого воно потрібне, керівники школи ділились власним волонтерським досвідом, також грали гру «острів», де проявили себе амбіційними, активними та дружніми!

Всього комплексне навчання складатиметься з 10 тренінгів:

  1.   Хто такий Волонтер?
  2.  Я і моя команда. Ігри для командотворення й розваг
  3.  Психологічний тренінг
  4.  Перша медична допомога та з чого має складатися аптечка
  5.  Я люблю своє місто й поважаю його історію
  6.  5 майстер-класів на всі випадки життя
  7.  Знайомство з Громадськими організаціями
  8.  Як провести й організувати захід
  9.  Концертний волонтер. Що це, й з чим його їдять?
  10.  "Сам придумав, сам зробив, сам відповідаю" Реалізація власного проекту

Найцініше у школі є те, що це ініціатива самих волонтерів. Координаторами та ініціаторами школи виступили: Поліковський Артем, Топчій Анастасія та Костюк Вікторія

Зараз є багато активних, ідейних вінничан, які з радістю долучаються до різних волонтерських заходів. Волонтаріат є чудовим майданчиком для активного життя, яскравих вражень, старту громадської діяльності та можливість відчути наскільки важливим є волонтерство.

Також нагадуємо, що кожен хто хоче стати волонтером Вінницького волонтаріату "Дружня Вінниця", може ознайомитись з діяльністю та планами за посиланням, а також заповнити анкету: "ДРУЖНЯ ВІННИЦЯ"