Міжнародний музичний табір для дітей у Вінниці!

 

 Міжнародний музичний табір для дітей у Вінниці!

Вперше у нашому місті міжнародна культурна подія «MUSIC CAMP INTERNATIONAL» («Міжнародний музичний табір»).

Благодійна організація «MUSIC CAMP INTERNATIONAL»,  починаючи з 2000 року провела в Україні та Румунії вже більше 100 музичних таборів для дітей. Концепція табору унікальна, це освітньо-мистецька програма, що має на меті долучити дітей до світу музики і через музичну майстерність розвити в кожній дитині почуття гідності, надії та впевненості в собі.

Участь дитини у таких заходах є необхідною і корисною, особливо тепер, коли наша країна переживає такі неспокійні часи. Спостерігаючи за нашими дітьми, приходить розуміння, що так само, як і дорослим, а десь і в більшій мірі, їм складно і страшно доводиться жити зараз. Багато діток зіткнулись із реаліями війни: хтось проводив батьків у зону бойових дій, комусь довелось залишити рідну домівку. Саме діти стали джерелом духовної наснаги і моральної підтримки для наших воїнів. Тож маємо чудову нагоду долучити вінницьких діток до унікального та масштабного дійства. Відволікти їх від складних буднів і залучити до прекрасного.

Програма навчання в таборі розрахована для дітей віком від 11 до 15 років. Всього за 5 днів (з 22 по 26 березня) дітки оволодіють грою на 6 музичних інструментах, таких як: віолончель, скрипка, гітара, орфф, флейта та золоті дзвіночки. Опанують вміння співати у хорі. У грандіозному хорі, що буде налічувати близько трьохсот дітей, до того ж твори будуть виконуватись п’ятьма мовами світу! Робота кожної дитини в інструментальному музичному класі має бути індивідуальною, а досвід спільного виступу усіх дітей в хорі не викликає суперництва та дає дітям відчути можливість спільного успіху. Кожен викладач намагається знайти найкращий підхід до кожної дитини, допомогти їй віднайти внутрішню музику і відчути впевненість при виконанні музичного твору.

Програма та місце проведення табору:
Проведення музичного навчання та репетицій відбуватиметься на базі ЗОШ №4 ім. Д.І. Менделєєва з 9.00 до 14.15.
На протязі дня діти будуть мати 3-4 перерви для перепочинку, а також 20-хвилинну перерву для ланча (булочка, йогурт, вода).
Весь час діти будуть під наглядом викладачів та мед.працівника.
 

Активний тиждень занять у таборі завершується 27 березня концертом дітей-учасників у супроводі камерного оркестру «Арката» на сцені Будинку офіцерів м. Вінниці. На концерт запрошуються батьки, друзі, викладачі, діячі культури та мистецтв і всі бажаючі.

Такий масштабний мистецький захід став можливим у Вінниці, завдяки тісній співпраці БФ «Подільська громада», БО "Альянс фондів громад України" та БО «MUSIC CAMP INTERNATIONAL», а також за підтримки Міської Ради та громади м. Вінниця.

Зареєструватись для участі у таборі можна тут:  docs.google.com/forms/d/1hQqZmh66C5ZeAN6J2lW7fJ8z3eqmGdeop5ZxUgLK2os/viewform
Вартість реєстрації – 150 грн. ( враховано 1 квиток на фінальний концерт).
Вартість квитка на фінальний концерт складає 50 грн.

Мають право на безкоштовну участь у музичному таборі діти учасників АТО та постраждалих на Майдані, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти переселенців, члени волонтаріату "Дружня Вінниця".

За додатковими питаннями звертатись

067 49 16 025 – координатор проекту Леся Найчук