Перші комп’ютери!

 
Суть програми полягає у зборі від населення застарілих, але робочих комп’ютерів для передачі їх людям з обмеженими фізичними можливостями, сприяння підключенню їх до мережі Інтернет, що розширить можливість створення альтернативних видів навчання, працевлаштування людей з інвалідністю.


За цей період було зібрано списки та уточнені адреси потенційних партнерів програми, яким в продовж березня будуть розіслані листи з пропозицією долучитись до програми, підготовлено та віддруковано інформаційні листівки та флаєра з метою поширення їх серед мешканців міста Вінниця.

Також приємно повідомити, що уже є люди, які передали свою комп’ютерну техніку для благодійної програми «Комп’ютер другу». Це Малицький Андрій, пані Тетяна, які дізнались про програму і вирішили, що їх техніка ще може послужити для інших людей.


11 березня в центрі «Гармонія» були передані перші два комп’ютери. Дівчині з обмеженими фізичними можливостями Наталі, яка проживає в с. Скоморошки, Оратівського району. Нажаль, дівчині не вдалось закінчити середню освіту, але вона впевнена, що завдяки комп’ютеру, їй вдасться наздогнати однолітків і не тільки. Наталя кмітлива та здібна учениця і безмежно вдячна людям, завдяки яким у неї тепер є нові можливості для самоосвіти.

Хлопцю Юрію, що проживає у місті Вінниця. Він теж пересувається завдяки інвалідному візку, крім цього Юрію важко спілкуватись, тому для нього це нагода не лише здобувати нові знання, нових друзів, та й взагалі проводити час з користю.

Організатори та перші отримувачі комп’ютерів вдячні людям, які зголосились допомогти друзям з ОФМ та фірмі «АРГО», яка укомплектувала та налагодила техніку для зручного використання.

Не зволікайте, приєднуйтесь до програми «Комп’ютер другу»! Адже на нові та такі необхідні подарунки вже чекають!