Як правильно поводитися з елекронними відходами?

 

17 травня 2013р. о 12-00 у приміщенні відділу економіки і права ВОУНБ ім.К.А. Тімірязєва (1-й поверх, вул. Соборна 70) відбудеться прес-конференція для ЗМІ та конференція «Запровадження у Вінниці системи поводження з електронними відходами з урахуванням польського досвіду». Під час заходу польські та українські експерти представлять європейські та українські практики врегулювання питань поводження з електронними відходами, буде оголошено конкурс для організацій та шкіл м. Вінниці зі збору використаних батарейок, інформацію про створення інтерактивної мапи розміщення контейнерів для батарейок, а також анонсовано вуличну акцію під час Дня Європи у Вінниці 18 травня 2013.

Конференція пройде в рамках проекту «Бізнес для екології. Збільшення конкурентоспроможності українських підприємств за рахунок розвитку сучасних систем збору небезпечних відходів у Вінниці», який реалізується Товариством Інтеграція Європа - Схід, у межах програми польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ РП в 2013 р. в партнерстві з Вінницьким Регіональним Центром Інформації „Креатив” та Благодійним Фондом „Подільська Громада”.

Детальніше про проект можна дізнатися на www.siew.org.pl , www.vn.ukrcei.org , www.gromada.vn.ua

Контактні особи:
Оксана Бондар, ГО ВРЦІ «Креатив», тел. 097-3913590, oksana.bondar.v@gmail.com , Андрій Дручинський, БФ «Подільска громада», тел.066-7055244, podolfond@ukr.net